AZI

AZI

riaditeľka dcérskeho projektu Amatérske príbehy

aktualizované dňa 05.01.2019

Email

simakristoficova@gmail.com

Stránka/blog


Inšpiratívna veta:

"Život je ako skúška, ktorá ti vysáva sily - ty buď prežiješ a vyhráš, alebo pohoríš a prehráš. osobne si myslím, že prehra človeka odrovná, preto mám v pláne prežiť, vyhrať a smiať sa do tváre všetkým porazeným."

Nick Gutier - Živly noci od Sherrilyn Kenyon


Aký/-á som:

Toto je asi najhoršia vec, čo sa ma kto môže spýtať: Aká si? Dalo by sa odpovedať jednoducho. Som umelec, ktorý (tak trochu a často) žije vo svojom svete, pokiaľ nie je vytrhnutý cudzou silou.

Čo rád/-a píšem/fotím/kreslím/atď.:

Ako každý aj ja som začala s fantasy tematikou, upíri a vlkolaci kedysi môjmu umeniu vládli. Momentálne sa asi hľadám a skúšam aj nové smery. Ako to dopadne, uvidíme až časom.

Moje sny a plány do budúcnosti:

Pokiaľ ide o sny, človek môže zaváhať, ale prísť o ne môže môže iba vtedy, keď sa ich vzdá. (Alexander Gryson, Dracula 2014)

Úprimne na túto otázku asi neviem odpovedať. Sú tu určite plány, ktoré by som chcela splniť ešte tento rok, ale nedávam si šibeničné termíny, aby som mohla v pokoji pracovať na rôznych projektoch a plánoch.


Bonus:

Čo by ste si priali ako bonus? Myslím, že treba skúšať všetko a nezameriavať sa iba na jednu vec (samozrejme všetko s rozumom 😊). Niekedy je treba otvoriť oči, srdce a myseľ a nechať život, aby vám ukázal tú správnu cestu. Nechať všetko plynúť a neviazať sa na prácu, na účty (áno aj ja ich mám), ale prijímať všetko, čo vám vaše okolie ponúka. A nechať sa unášať, pretože nikdy neviete, čo uvidíte, čo nájdete, čo zažijete. A v tom je čaro života.