BroDan

BroDan

vlastným menom Daniel Mičko a vystupoval aj ako Dan

Email

daniel.micko270@gmail.com

Stránka/blog

my-fantasy-writing.blog.cz


Inšpiratívna veta:

"Radšej budem žiť jeden deň ako lev, než by som mal žiť tisíc rokov ako jahňa."


Aký/-á som:

Som vtipný ( pre niekoho áno, pre niekoho nie :D), inteligentný, veľmi zamilovaný ( k písaniu ma priviedla moja priateľka, čím odhalila môj skrytý talent, za čo jej ďakujem. :) Sebavedomý som tak napoly, skôr sa to prikláňa k mínusu ako k plusu. Veľmi rád čítam knihy už od detstva ( akoby som teraz nebol dieťa ;) ) Som inteligentný, ochotný ( aj keď to rodičia popierajú ). Som aj šikovný a rád športujem. Hudbu počúvam rôznu, nezáleží mi aký štýl, hlavne aby bola pesnička dobrá. No najradšej relaxujem pri epickej hudbe (kto nevie, aká to je, môže sa pozrieť na môj blog :P). Určite som zabudol napísať päťstotisíc vecí, ktoré som chcel, ale to som jednoducho ja.

Čo rád/-a píšem/fotím/kreslím/atď.:

Milujem žáner fantasy, aj keď som sa k nemu v písaní ešte nedostal, pretože svoju prvú poviedku som začal písať v sci-fi žánre (aj s prvkami fantasy ;)). Rád kreslím, no naposledy som kreslil možno pred mesiacom, a aj to po polročnej odmlke. Celkom mi to ide, čo som veľmi rád.

Moje sny a plány do budúcnosti:

Sny? Tak teda zostaňme pri nich. Chcel by som byť svetoznámy autor. Veľmi rád by som videl svoju knihu vo výklade s kolonkou bestseller :D No k realite už patrí to, že by som chcel vydať svoju knihu, určite aj viac. Chcel by som vyštudovať IT a zamestnať sa v tejto oblasti, keďže ma to baví, a aj mi to ide. Popri tom by som určite aj písal. A kto vie? Možno sa z mojej záľuby stane aj moje živobytie. Chce to len roky tréningu a driny :)