Charlie

Charlie

aktualizované dňa 25.02.2018

Rok narodenia

1993

Email

charlie.werwolf@gmail.com

Stránka/blog

insane-freakk.blogspot.sk


Inšpiratívna veta:

"To si tu už slušný človek nemôže ani vypiť?!"


Aký/-á som:

Záleží od situácie, ale väčšinou cholericko - apatický ľudo.

Čo rád/-a píšem/fotím/kreslím/atď.:

Presne to, čo mi v sekunde vytvárania diela behá po rozume. To jest hlavne psychologické drámy.

Moje sny a plány do budúcnosti:

Ako asi povedali všetcia ľudia, ktorí píšu a tvoria... tak najviac mega-fest najväčším snom je byť niekto ako... trebárs aj Štefan Kráľ.

Bonus:

Bonusové vety milujem, lebo odrazu mám možnosť napísať celý životopis, ktorý možno nebude ani tak záživný, ale pocit, že som to všetko vytrieskal do tlačítiek na klávesnici, je taký úžasný. A tvárim sa, že to hromadu ľudí aj zaujíma.

Ale k bonusu...

Bonusové kolá sú zvyčajne pre silnejších hráčov. Preto sa ho chcem držať a možno sa trošku "skrášliť" po inšpiratívnej vete. Nejde ani o výrok alkoholika v delíriu, skôr je to interný humor s jednou nemenovanou osobou, a táto veta mi z hlavy už nikdy nezmizne.

A inak, máme radi pivko a dobrý pokec pri cigarete. A Černobyľ na balkóne... zombie apokalypsu osobne nenávidím, ja si myslím, že by sa to malo klasifikovať ako drogová závislosť (drogy a pod. je trestné!), čiže detičky so smartfónmi... ne! Technická degenerácia. Počítače sú môj obor, ale IBA počítače.

Mám rád sladkosti, cestovanie vlakom a možno občas aj nejaký ten nanuk (načo?!). A mäsové guľky, hej, bez debaty. Pestujem kaktusy, chovám mačk...u/y (Minítko bez ucha), ľúbim dlhé číra farebné, ťažké boty a hlavne bezkonfliktných ľudí, ktorí sú vyrovnaní a nie sú komplexáci. Mám rád vojnu (iba druhú a prvú), históriu a steampunk (teším na svadbu), hry od Bethesdy a šikovných ľudí.

Kamarátka ma raz charakterizovala krásnym slovným spojením: spoločenský introvert. A mala pravdu.