Jama

Jama

korektorka slovenských textov

aktualizované dňa 05.01.2019

rok narodenia

1992

Email

kto hľadá, nájde :)

Stránka/blog:

FB - jamaobrazy


Inšpiratívna veta:

"Všetko zlé je na niečo dobré, aj keď to hneď nevidíme. Každá skúsenosť nás posúva ďalej. A treba myslieť pozitívne, lebo každá myšlienka je ako magnet..."


Aký/-á som:

Detailistka, niekedy až otravná, a najlepšou výzvou je, keď musím robiť tritisíc úkonov naraz :D, prírodomil, ekologický maniak - lebo vždy sa dá urobiť aspoň krok k tomu, aby sme sa čo najdlhšie tešili z čerstvého a zdravého vzduchu, a tiež neodmietnem pomoc druhým.

Čo rád/-a píšem/fotím/kreslím/atď.:

Rada maľujem čokoľvek, okrem portrétov. Rada vyrábam rôzne dekoratívne predmety a koláže. Mám potrebu sa stále vzdelávať, a to aspoň čítaním zaujímavostí - najradšej o vesmíre. :) Asi som staromódna, ale denník je môj blízky kamarát. Každý deň mám v ruke knihu alebo časopis, aj keď času je málo. Aaa neviem zastaviť prúd svojich filozofických myšlienok. :D Záľuba to nie je, ale rada premýšľam :) Nedávno som zistila, že ma celkom začalo baviť zdravo variť a piecť, aj keď nie som veľký jedák.

Moje sny a plány do budúcnosti:

Okrem toho, čo chce asi každý, tak by som sa chcela viac realizovať v tvorbe obrazov a dekoračných predmetov. A snívam o tom, aké by bolo super, keby bola len jar a leto, no a aby sa nepovedalo, tak dva týždne zima :D Tiež by som rada nakazila ľudí okolo seba svojím postojom k ekológii. Nie som žena z lesa, ale tak aspoň to separovanie... a zrušiť igelitky!