Narodeninová súťaž 2019

01.09.2019

Zadanie:

Vytvorenie 7mich bodov "prečo byť abdoňákom". Každý bod bude originál? Alebo to budú opakujúce sa frázy so stupňujúcim rázom? Či využijete fotografie či kresby? Je to len vás! Fantázii sa medze nekladú. Ukážte prečo byť abdoňákom!


Ceny:


1. miesto - kniha Abdoňácka päťročnica (1) + záložka + kniha Antidepresívum (Charlie Daimon)

2. miesto - kniha podľa výberu (Dušan Kužel - Dielo I alebo Mony Witcher - Nina Malá alchymista: Hadie znamenie alebo Viktória Drgoncová - Nepriatelia Urdisu 1. vydanie)


Podmienky súťaže, postup:

Zadanie súťaže je potrebné zaslať do 30.09.2019 na mailovú adresu tvorivesutaze@gmail.com. Po odoslaní obdržíte mail, či príspevok spĺňa podmienky súťaže. Súťažiaci sa môžu zapojiť maximálne raz. Na konci súťaže budú príspevky vyhodnotené porotou.

V maili je potrebné zaslať:

  • 7 bodov podľa zadania,
  • vaše meno/prezývku,
  • vyhlásenie o autorstve,
  • súhlas s uverejnením,
  • súhlas so spracovaním osobných údajov na účely registrácie do súťaže.

Trvanie súťaže:

01.09. - 30.09.2019


Porota:

Denisa Kancírová

AZI

Faliane Simen

Vyhlasovateľ, mediálny partner:

Časopis Abdon v spolupráci s projektom Amatérske príbehy.


Vyhodnotenie:

Zverejnené v priebehu októbra/novembra 2019.


Časopis Abdon si vyhradzuje právo zmeniť podmienky súťaže a dátum uzávierky. Taktiež sa do súťaže môžu zapojiť aj prispievatelia časopisu Abdon. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo vylúčiť súťažný príspevok, ak nespĺňa podmienky súťaže.

Prihlásení účastníci súhlasia so spracovaním osobných údajov na účely registrácie v súťaži (podľa textu zaslaného mailu).