Obsah 3/2012

03.11.2012

Téma mesiaca "Ó nie, zase ja!", na ktorú sa poeticky vyjadrila Rose (Na prekliatych krídlach) a opticky ju znázornila Josette.

I naďalej sledujeme osudy Felarin a Edea, kde sa dozvieme, ako Felarin získala spoločníka na cestách. Robyn Grayová rieši svoje životné problémy, popritom čaká na princa na bielom koni, Paula. V diele Som iba človek, Shane a jeho skupina, avšak pod vedením Bakera, čo (ako sa zistí), nie je najlepšie riešenie. V novom príbehu Zem gigantov (Teryii) sa pozrieme na osudy dvoch ľudí, Grace a Jack, ktorí sa doteraz skrývali a nastal deň, vyjsť na zemský povrch.

Príbeh Nálady (Simona SongeNoir Miscéricorde) sleduje duševné pochody dievčaťa, ktorá sleduje smrť, súženie, samotu, zmierenie. Chce byť sama sebou, ale dá sa to? V MILUJEŠ MA? (Simona Gray) je dôležité to, koho hlavný hrdina vidí alebo to, čo mu hovorí Patrick? Ale stále mu doznieva v ušiach otázka: miluješ ma? Jednou cestou domov (Denisa Kancírová) sa pozrieme na svet, kde nechodia autá, ale kone a koče. Pohľad na zdražovanie sena, problémy s cestami a environmentálne problémy s tým spojené.

Cvaky-cvak nám tentoraz predstavuje fotografa Alču, ktorá sa delí o jej pohľad na jeseň. Milú jednohubku ukazuje aj Teryii.

Novembrové číslo predstavuje ďalšieho z radu prispievateľov. Tentokrát je to Simona Gray, ktorá nám poodhalila niektoré z jej myšlienok.

-DNA-