PRIDAJ SA K NÁM!

Pridaj sa k nám!

Ako hovorí samotný nadpis, pridaj sa do nášho tímu! Síce sme dobrovoľný projekt a honorár nedostaneš v podobe finančnej odmeny, ale dobrovoľná práca má tiež svoje čaro!

Spoznáš nových ľudí, naučíš sa manažovať svoj čas, budeš cibriť svoju kreativitu, dostaneš priestor a v neposlednom rade budeš mať z toho všetkého dobrý pocit! :)


Spisovateľ obsahov

Obálka je tvárou každého čísla časopisu, ale čo sa nachádza v jeho vnútri? Spíš, čo sa deje v jednotlivých číslach. Neprečítaš si len tie najnovšie, ale máme minulé, keďže máme resty. Ale ak si šikovný, budeš to mať raz-dva.


Grafik

Výsledný produkt časopisu je online pdf, ktoré je potrebné dať dokopy. Podklady dostaneš a tvojou úlohou je dať časopisu "tvár". Je potrebné si vyhradiť čas od 25teho v mesiaci až do jeho konca. Časopis vychádza vždy prvého. Samozrejme aj ty máš nárok niekam ísť, preto sa dá dohodnúť.  :)

Koordinátor súťaží

Časopis Abdon organizuje viacero súťaží, ktoré je potrebné zabezpečiť od zadania cez konzultáciu grafických návrhov od grafika až po dozeranie na ich priebeh. K tomu patrí aj propagácia na sociálnych sieťach a komunikácia so súťažiacimi.


Prispievateľ

Máš niečo na srdci? Chceš sa niekde realizovať? Tak neváhaj a pošli nám niečo. Môžeš prispievať pravidelne alebo len raz. Trochu cviku však nezaškodí žiadnemu umelcovi. Rubrík máme dosť! 


Koordinátor rubriky Vyskladané

Rubrika Vyskladané je rubrikou, kde sa príbeh odohráva vo viacerých častiach, ktoré píšu rôzni autori. Je potrebné vybrať autorov, skoordinovať ich a dozerať na dodržiavanie termínov odovzdania a linku príbehu. - aktuálne riešime nové obsadenie

Chcem sa pridať!

Vyber oblasť, prípadne doplň niečo do správy a pripoj sa k nám.