PRIDAJ SA K NÁM!

Pridaj sa k nám!

Ako hovorí samotný nadpis, pridaj sa do nášho tímu! Síce sme dobrovoľný projekt a honorár nedostaneš v podobe finančnej odmeny, ale dobrovoľná práca má tiež svoje čaro!

Spoznáš nových ľudí, naučíš sa manažovať svoj čas, budeš cibriť svoju kreativitu, dostaneš priestor a v neposlednom rade budeš mať z toho všetkého dobrý pocit! :)


Koordinátor rubriky Vyskladané

Rubrika Vyskladané je rubrikou, kde sa príbeh odohráva vo viacerých častiach, ktoré píšu rôzni autori. Je potrebné vybrať autorov, skoordinovať ich a dozerať na dodržiavanie termínov odovzdania a linku príbehu.

Grafik

Výsledný produkt časopisu je online pdf, ktoré je potrebné dať dokopy. Podklady dostaneš a tvojou úlohou je dať časopisu "tvár". Je potrebné si vyhradiť čas od 25teho v mesiaci až do jeho konca. Časopis vychádza vždy prvého. Samozrejme aj ty máš nárok niekam ísť, preto sa dá dohodnúť.  :)

Koordinátor súťaží

Časopis Abdon organizuje viacero súťaží, ktoré je potrebné zabezpečiť od zadania cez konzultáciu grafických návrhov od grafika až po dozeranie na ich priebeh. K tomu patrí aj propagácia na sociálnych sieťach a komunikácia so súťažiacimi.


Prispievateľ

Máš niečo na srdci? Chceš sa niekde realizovať? Tak neváhaj a pošli nám niečo. Môžeš prispievať pravidelne alebo len raz. Trochu cviku však nezaškodí žiadnemu umelcovi. Rubrík máme dosť! 


Chcem sa pridať!

Vyber oblasť, prípadne doplň niečo do správy a pripoj sa k nám.